O NÁS UBYTOVÁNÍ WELLNESS RESTAURACE A BAR LOKALITA REZERVACE GALERIE KONTAKTY

POCASÍ V PRAZE


PLAVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ
V HOTELU RELAX INN ****


RODINNÉ CENTRUM AMÁLKA
KURZY PLAVÁNÍ 
 
WELLNESS
Chcete se odreagovat, odpočinout si po náročné cestě nebo procházce Prahou? Využijte jedinečné propojení ubytování a relaxu v našem hotelovém wellness. Je pro Vás připraven relaxační bazén a sauna s ochlazovacím bazénem, dále bylinné koupele a masáže.

Nadstandartní zázemí hotelového wellness můžete využít 7 dní v týdnu, stačí pouze rezervace na recepci hotelu: info@relaxinn.cz, Tel.: +420 284 828 749


Cena relaxačního bazénu: 300 CZK/osoba/hodina
Cena sauny:                     375 CZK/osoba/hodina (min. 2 osoby)
Cena masáže:                   800 CZK/hodina (objednávka nutná 1 den předem)
Kurz plavání
Rodinné centrum AMÁLKA

NOVINKA !

Kurzy pro děti od šesti měsíců až do šesti let věku probíhají vždy v bazénu v hotelu Relax Inn, ve Vysočanech (cca 15 minut pěšky od metra B Palmovka). Zde je bazén vhodný pro plavání kojenců a jeho teplota vody je 32 °C.

Kurz plavání kojenců a batolat má obvykle tříměsíční délku. Děti v kurzu plavání kojenců a batolat jsou rozděleni do skupiny podle věku a pokročilosti. Přesný čas a den začátku lekcí je určen až po sestavení všech skupinek. Individuální přístup instruktora je zabezpečen omezením počtu dětí ve skupině na maximálních pět. S ohledem na zátěž dětí je délka jednotlivé lekce ve vodě 30 minut.

kontakt: www.amalka.info, tel.: 774 275 525


  


 
© Hotel Relax Inn 2007-2018
 


 
book now